Tee uus teema Vasta teemale  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2  JĂ€rgmine

Printerivaade

Eelmine teema   JĂ€rgmine teema 

Autor SÔnum
 Teema: PETTUR M*rlin Niit
PostitusPostitatud: 05 MĂ€rts 2013, 14:07 
Veel tundmatu
Liitus: 05.03.2013
Foorumis: 14.03.2013
Telefoni nr on 5*021380
Merlin Niit Eva-Maria Niit 59021380
e-mail: sirjevoode@hot.ee
Isik, kes kasutab oma lapse Ev*-Mari* Niit pangakontot.
Tegeleb pettustega muude kaupadega ka.
Olen tema ohver

Praegu kÀivad meil lÀbirÀÀkimised.

Viimati muutis panic, 07 MĂ€rts 2013, 21:31, muudetud 4 korda kokku.
  ↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
 Teema: Re: pettur
PostitusPostitatud: 05 MĂ€rts 2013, 14:14 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Liitus: 19.03.2008
Foorumis: TĂ€na
Jah, tuttav nimi: viewtopic.php?p=244893
Kuidas ta kontakteerus ja millise pettusega seekord vÀlja tuli?

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
 Teema: Re: pettur M*rlin Niit, Ev*-Mari* Niit
PostitusPostitatud: 05 MĂ€rts 2013, 14:30 
Veel tundmatu
kuldsesbörsis oli kuulutus maili aadressiga: sirjevoode@hot.ee
saatsin maili, millele saatis vastu telf nr 5*021380 . Edasi suhtlesime juba telefoni teel.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 MĂ€rts 2013, 16:27 
Veel tundmatu
Liitus: 07.03.2013
Foorumis: 08.07.2013
mina ka sain petta ja olen tema ohver.olen mÔelnud peak politseise minema

Viimati muutis nataljatro, 07 MĂ€rts 2013, 17:40, muudetud 1 kord kokku.
  ↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 MĂ€rts 2013, 16:31 
Veel tundmatu
Tahtsin teada kas sa oled pördund politseise

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 MĂ€rts 2013, 16:41 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
nataljatro kirjutas:
olen mÔelnud peak politseise minema

Aga mida siin mÔelda on- vutt-vutt susside sahinal politseisse avaldust kirjutama! Pealegi on viimasel ajal aina rohkem olnud kuulda positiivsetest lahenditest, kus inimesed on oma seadme tagasi saanud vÔi vÀhemalt paigutatud nÔudlejate jÀrjkorda.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 MĂ€rts 2013, 21:10 
Veel tundmatu
VĂ”tsin avalduse tagasi. Isik vĂ”ttis minuga ĂŒhendust ja lubas kompenseerida minule tekkinud kulutused.
Hoian Teid asjaga kursis.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 10 MĂ€rts 2013, 15:35 
Veel tundmatu
Mulle ka lubati saan seda kĂ€tte aga juba on pĂŒhapĂ€ev poole saanud mitagi et homme vaatan mis hakkan tegema.Paistab et inimene nii vĂ€ga ei taha teist vĂ”imalus et parandata oma vigu.

JA KASUTAB E-MAILI karinlindmagi@hot.ee

Viimati muutis nataljatro, 14 MĂ€rts 2013, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
  ↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 10 MĂ€rts 2013, 17:44 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Mida te tÔmblete oma avalduste tagasivÔtmisega?? Kui oma raha tahate nÀha, siis viige/jÀtke avaldused sisse, kui petis soovib politseiga asjaajamist vÀltida, siis maksab enne, kui menetlus arenema hakkab.

Muide- kui keegi tahab uskuda tema krokodillipisaraid ja siirast kahetsust, siis mĂ”elge uuesti- veel mĂ€rtsi alguses toimetas ta nii oma nime, kui ka oma tĂŒtre nime all okidokis ja pettis raha vĂ€lja nagu jĂ”ud vĂ”ttis!

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 13 MĂ€rts 2013, 21:06 
Veel tundmatu
Liitus: 13.03.2013
Foorumis: 17.04.2013
Niit Eva -Maria samuti pettis mind 07.08.2011 mĂŒĂŒes mulle kuldketti mid ma kĂ€tte ei saanud.Siis kui Ă€hvardsin politseiga maksis raha tagasi.Eile tahtsin osta OKIDOKIST osta kuldketti ja jĂ€lle tema.Tema kasutaja okidokis KarinKarin.Olge ettevaatlikud.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 14 MĂ€rts 2013, 21:38 
Veel tundmatu
TĂ€nasega on tal juba konto kustutatud.Äkki teegi uue kasutaja.MĂŒĂŒgil oli tal kallid lĂ”hnad,kuld sĂ”rmus ja 11gm kuldkett.Parem karta kui kahetseda.Kett maksis 180 eurot see juba kahtlane.Kui kĂŒsisin miks nii odav vastas et raha vaja lapsega haiglase minna.Mina olen tema peale kaks korda sattunud.Telefooni teel ĂŒtles et tema saadab meili peale oma andmed kus on kirjas tema nii öeldud andmed.Lubas et vĂ”ib isegi 90 eurot kohe maksta ja ĂŒlejÀÀnud siis kui kĂ€tte saan ketti.Aga kui palusin ID kaardi koopia mulle saata oligi kĂ”ik.LĂ”i kartma.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
 Teema: Re: pettur M*rlin Niit
PostitusPostitatud: 14 MĂ€rts 2013, 22:13 
Veel tundmatu
Just vaatasin Soovis ta mĂŒĂŒb ikka seda kuldketti 11gm jĂ€ kĂŒsib 150 eurot.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 14 MĂ€rts 2013, 22:18 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Liitus: 06.05.2008
Foorumis: 24.08.2016
Ljudmilla .I. kirjutas:
Just vaatasin Soovis ta mĂŒĂŒb ikka seda kuldketti 11gm jĂ€ kĂŒsib 150 eurot.

Tuled siia foorumisse, mis on VÄGA ja VÄGA Apple'i pĂ”hine ja teed endale kasutaja, et rÀÀkida kuldketi mĂŒĂŒjast?

Hea inimene ja Apple'i "hamster".

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 15 MĂ€rts 2013, 14:52 
Veel tundmatu
Selles osas inimised rÀÀgivad keda ja kuidas on petnud Niit Ev* mari*.

Viimati muutis Oliver*, 05 Apr 2013, 21:34, muudetud 4 korda kokku.
ĂŒlbitsemine eemaldatud

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 19 MĂ€rts 2013, 21:10 
Veel tundmatu
Liitus: 19.03.2013
Foorumis: 03.05.2013
Mul sama probleem temaga,sooritasin ostu aga pole ei kaupa ega raha :( jÀrgmine nÀdal lÀhen avaldust politseisse tema kohta tegema.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 25 MĂ€rts 2013, 12:37 
Veel tundmatu
Liitus: 28.02.2013
Foorumis: 10.04.2016
Mul sama probleem antud isikuga,pakkus iPad3-e.Sai asi antud politseisse.Soovitaks kÔigi,kellel selle isikuga probleeme,politseisse avaldus teha.Kuigi jah isiku paturegister on pikk.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 25 MĂ€rts 2013, 12:40 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Heinov- kas siin vÔi mujal?

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 05 Apr 2013, 21:33 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Liitus: 20.11.2007
Andmekaitseinspektsiooni ettekirjutuse tÔttu muudetud nimed loetamatuks.
Tsiteeri:
Lp Oliver*
VÔrgulehe haldaja
04.04.2013.a nr 2.1-1/13/418

Ettepaneku tÀpsustus

Andmekaitse Inspektsiooni menetluses on M*rlin Niidu kaebus, millega ta soovib lÔpetada oma isikuandmete edaspidise avalikustamise vÔrgulinkidel 41061; http://pildid.applespot.ee/viewtopic.ph ... 1&p=247136.

Sellest lÀhtuvalt on inspektsioon alustanud isikuandmete kaitse seaduse (edaspidi IKS) § 32 lÔige 1 ning haldusmenetluse seaduse § 35 jÀrgi jÀrelevalvemenetlust, et vÀlja selgitada, kas isikuandmete kaitse seaduses toodud nÔuded isikuandmete töötlemisel on tÀidetud.

IKS § 21 lĂ”ike 1 kohaselt on isikuandmed mis tahes andmed tuvastatud vĂ”i tuvastatava fĂŒĂŒsilise isiku kohta, sĂ”ltumata sellest, millisel kujul vĂ”i millises vormis need andmed on. Antud juhul on avaldatud isiku tĂ€isnimi, tema lapse tĂ€isnimi ja isiku mobiiltelefoni number.

Anname teada, et inspektsioon ei hinda avaldatu tÔesust, vaid selle avaldamise Ôiguslikku alust. KÔik isikuandmete avalikustamise alused on toodud IKS § 11. Antud juhul puudub isikuandmete avalikustamiseks Ôiguslik alus, mille tÀpsustamiseks andis inspektsioon ka oma eelmises pöördumises vÔimaluse ja mida menetlusalune ei teinud. Seega vastavalt isikuandmete kaitse seaduse § 21 lg 2 punktile 1 on isikul Ôigus nÔuda oma isikuandmete töötlemise lÔpetamist.

Selgitame, et inspektsioon ei palunud foorumipidajal teemat kustutada, vaid muuta M*rlin Niit ja Ev*-Mari* Niit tuvastamatuteks, nt asendades initsiaalidega vÔi jÀttes ainult nende eesnime. Sama kehtib isiku mobiiltelefoni numbri kohta, mida saab kajastada osaliselt.

Inspektsioon teeb ettepaneku lÔpetada isikuandmete avalikustamine hiljemalt 16.04.2013. a.

Kui ettepanekule ei reageerita, on haldusorganil Ôigus teha sellekohane ettekirjutus.

Lugupidamisega

/allkirjastatud digitaalselt/

Kadr* Lev*nd
vaneminspektor
peadirektori volitusel
tel 6*74142

Meil ei jÀÀ muud ĂŒle kui kĂ€sku tĂ€ita. Seadus on selline. Aga nii nagu ka AKI ĂŒtleb, tĂ”esust nad ei hinda ja minu hinnagul on selgelt tegemist petturiga, kes on oma lapse sellesse kaasanud. Sellised inimesed vanemlikke Ă”igusi minu parima arusaama kohaselt ei vÀÀri.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 05 Apr 2013, 22:08 
Meister ★★
Kasutaja avatar
Liitus: 11.04.2010
Foorumis: 5 minutit tagasi
Jah,tegelikult suht kurb,et neid pettureid tuleb nn. "varjata",kuid Seadused on paraku Ă”nneks,Ă”nnetuseks,kahjuks ĂŒllataval kombel nende kasuks!

Eks 50-sed ole ka inimesed, mitte vana muld.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 09:29 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Memm on ka ajakirjandusse jÔudnud:
http://www.ohtuleht.ee/509656
SĂŒĂŒdimatu sotsiopaat!

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 10:03 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Panen siia tĂ€na, nĂŒĂŒd ja edaspidi ka kogu kirjavahetuse, mida kodanik M*rlin Niit saadab meile. TĂ€na hommikul tuli selline ĂŒllitis, millele ka vastasin. See on ĂŒks viisakamaid kirju.

Nii nagu allolevalt ja ka eelmistelt meilidest on aru saada, et inimene (rohkem keel ei paindu ĂŒtlema) on ka veel uhke selle ĂŒle, et teda ei ole suudetud sĂŒĂŒdi mĂ”ista.

Juhul, kui ta ei ole vĂ”imeline aru saama, tuleb hakata nĂ”udeid koondama ja esitada need ĂŒhiselt kohtusse. Selliste tegelaste puhul on kohtulikult mĂ”istetud kriminaalkaristus kahjuks vĂ€ltimatu. Miks lapse elu peab Ă€ra rikkuma, sellest ma aru ei saa.

Tsiteeri:

Begin forwarded message:

From: "Oliver K."
Subject: Re: Tere!
Date: 7. aprill 2013 9:54.30 GMT+03:00
To: M*rlin Niit <niitm*rlin@gmail.com>
Cc: Urmo

KÔik need Àhvardused siin ja enne ei vÀÀri ei lugupidamist ega ka vastamist.

Elus on kummaline, kui halvaks asjad vÔivad minna, kui valetada, varastada ja Àhvardada. Laps saab hiljem aru, kuidas teda ema Àra kasutas ja teeb oma otsused ise.

Ei tasu rohkem sellised asju meile kirjutada. Kogu protsess vĂ”ib muutuda ebameeldivaks, kui me sellesse otsustame sĂŒveneda ja sellega tegelema hakata, sest ei ole raske nĂ”udeid antud isikute vastu koondama hakata.

Igasugune jÀrgmine kiri jms kÀivitab pöördumatu protsessi asja pÔhjalikuks uurimiseks.

See on viimane hoiatus minu poolt.

Oliver K.
/ sent from mobile device /

On 07.04.2013, at 8:59, M*rlin Niit <niitm*rlin@gmail.com> wrote:

Tere,

kahju, et asjad nii pidid minema, kordan, et mind pole sĂŒĂŒdi mƑistetud ja senimaani ei saa, ei tohi mind keegi kuskil petturiks nimetada !See on seadus ja nii see on. Ma ei luba igal Mallel ja Kallel kirjutada endast kui pĂ€tist. Minust vorbidakse teemasid ja need kaovad ka ĂŒsna ruttu, kui hakatske tƑde vĂ€lja uurima jne.

Tegin ka andmekaitsele kolmanda avalduse just, Teie leht on menetluses ja soovin, et ka minu perekonna nimi oleks muudetud ! VĂ€hemalt alaealise lapse nimi ! Kindlasti vƑtavad homme ka ametnikud Teiega ĂŒhendust uuesti. Mulle kirjutati selgelt, et Teil pole Ƒigust selleks ja see on ka karistatav ( leht kinni ) vƑi trahvitav. Keegi ei palunud mind kustutada vaid vĂ€ikese lapse nime. Ma poleks iial nii suure kella kĂŒlge seda pannud.
Kirjavahetuse avaldamine on ka Eestis keelatud ja vaevalt andmekaitsele seegi meeldib.

Palun minu ja mu lapse perekonna nimed sama moodi tundmatuks teha. Siis vƑtan avalduse tagasi ja ka kohtust, isikuandmete avaldamise kohta !
Teile vƑib tunduda see ebaƑiglane aga mina ei lase end laimata mitte kuskil ! Kui kellegil on pretensioone minu kohta, siis aga palun... PÖÖRDUGE EESTI POLITSEI POOLE JA LAS NEMAD OTSUSTAVAD KAS OLEN SÜÜDI VƐI MITTE ! Mis Te arvate , et nii vabalt vƑib panna mjuudkui nimesid ĂŒlesse ja lahmida et ta pettis jne jne jne... Ei vƑi ! Selleks on vaja kohtu otsust ja ametlikku alust!

Inimesed on Ƒelad ja mul neid ka jagub ja minust vƑib iga ĂŒks kes tahes kirjutada ! Kuid ma ei lepi sellega lihtsalt

Palun pĂŒĂŒdke mƑista ja soovin ka perenime tundmatuks tegemist ja vƑtan homme anmekaitsest avalduse tagasi ja ka kohtust. Andsin selle edasi ka kohtusse, kuna Te eirasite kƑiki mu palveid., RÀÀkides veebi asjadega tegelevate uurijatega, soovitasid nad mulle seda otse joones. Uuriti koolist lapse narrimise kohta, lastekaitse arvamust ja kƑike ! See rikkus ja rikuba siiani tema elu, ta kĂ€ib koollis vĂ€ga harva. See on Eesti mƑistes hetkel laim millega sai kannatada alaealine laps, siis mul ei jÀÀnud mujud ĂŒle. Kohus kĂŒll tegutseb kaua aga ka andmekaitse inspektsioon saab palju Ă€ra teha !

Loodan, et homme esmaspĂ€eval saan oma avaldused tagasi vƑtta ja kaunist pĂ€ikeselist pĂŒhapĂ€eva !

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 10:11 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Siin tunnistab inimene esimeses lÔigus, et on ka reaalselt petnud inimest
Tsiteeri:
From: M*rlin Niit <niitm*rlin@gmail.com>
Subject: Tere!
Date: 19. mÀrts 2013 6:42.13 GMT+02:00
To: admin@applespot.ee

Tere,

olen kirjutanud juba pikalt ĂŒhele modele aga mingit tulemust see ei anna.
Ka selle teemaalagataja on ammu kirjutanud TeiLe ja palunud maha vÔtta minu vÔi siis mu alaealise lapse andmed ! Mul temaga jua ammust aega asjad korras ja talle 100 korda tulusamalt !
Olen pöördunud ka andmekaitse inspektsiooni ja nad peaks ka Teiega ĂŒhendust varsti vĂ”tma, kuna mind pole kuskil sĂŒĂŒdi mĂ”istetud, seega ei tohi ka minu nime M*RLIN NIIT avalikult esitada! VĂ€hemalt minu lapse EV*-MARI* NIIT, kes on 1*a ja kĂ€ib koolis. Meie kooli sotsiaalpedagoog ka sekkus, pöördus Tartu Lastekaitse poole, kuna Ev*-Mari*t narriti koolis ja ta jooksis kaks korda nuttes Ă€ra, hulkus pĂ€eva linna peal. Tunnistuse jĂ€rgi enne vaheaega ta keeldus minemast, kuna teda narritakse.
Kuidas saab nii, et keegi teeb konto ja muudkui laob nimed ĂŒlesse. Ma vĂ”in sama hĂ€sti kirjutada et ostsin tollelt ja sellelt ja muudkui mustan ! Kes tĂ”estab, kus on tĂ”de ?
Ja nagu 1 moderaator Teil seal ka kirjutab, siis Teil on apple leht, mis kuradi keti jama seal on ? Teil on apple pÔhine leht, minul pole sellega midagi pistmist !

Eesti Politsei ja kohus peaks selliste asjadega tegelema ja mina ennast mustada ei luba !
Saadan Teile ka koheselt Politsei poole pöördumise kirjad, vastused, andmekaitse kIrjad ja ma pean tÔesti ka kohtu poolt ai paluma, et mu laimamine lÔppeks :(

Kohtus pole mind sĂŒĂŒdi mĂ”istetud ja kui kellegil on probleeme, palun mingi andku politseisse !

Palun vÔtta minu M*RLIN NIIT ja mu alaealise lapse nimi EV*-MARI* NIIT maha !

Ma ei taha vaielda jne aga saage ometi aru, et asjad ju nii ka ei kÀi, et keegi kuskilt tule, et oi Ev*-Mari* Niit pettis mind !

:(

Lugupidamisega,
M*rlin

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
 Teema: Re: PETTUR M*rlin Niit
PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 11:16 
Foorumlane
Liitus: 24.12.2007
Foorumis: 17.06.2016
Masendav, kÔik laimavad ja mustavad.
Tegelikult on tĂŒtrest kahju, et peab sellises kodus ja sellise emaga ĂŒles kasvama.
TĂ€nu sellistele "inimestele" on minu liigsete asjade mĂŒĂŒk ka lĂ€inud tagasi tasemele kĂ€est-kĂ€tte.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 11:56 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Meil on siin selge plaan, kuidas lahendada selliste isikute vĂ€ltimine ost-mĂŒĂŒk protsessis, ent see vĂ”tab aega.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 13:13 
Foorumlane
Kasutaja avatar
Liitus: 01.04.2008
Ma loodan, et antud proua loeb seda. Üks mĂ”ttetera sulle. Mida kĂŒlvad seda ka lĂ”ikad, karma seadus lihtsalt. Loe seda ja see on sulle abiks edaspidi.

↑ ↓
 Eemal Profiil  
 Vasta tsitaadiga  
NĂ€ita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2  JĂ€rgmine

Kes on foorumil

FĂ€nnid foorumit lugemas: Registreeritud fĂ€nne pole ja 1 kĂŒlaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis faile

HĂŒppa:  

© applespot Apple User Group. Kõik õigused reserveeritud, loata/viitamata kopeerimine keelatud.
applespot.ee kujunduse on loonud Midnight Phoenix ja N.Design Studio, täiendatud Kuldari & Oliver* poolt
applespot.ee mootoriks on phpBB © 2000-2012 phpBB Group. Mootorit jooksutab Zone