Tee uus teema Vasta teemale  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Printerivaade

Eelmine teema   Järgmine teema 

Autor Sõnum
 Teema: PETTUR M*rlin Niit
PostitusPostitatud: 05 Märts 2013, 14:07 
Tundmatu
Liitus: 05.03.2013
Foorumis: 14.03.2013
Telefoni nr on 5*021380
Merlin Niit Eva-Maria Niit 59021380
e-mail: sirjevoode@hot.ee
Isik, kes kasutab oma lapse Ev*-Mari* Niit pangakontot.
Tegeleb pettustega muude kaupadega ka.
Olen tema ohver

Praegu käivad meil läbirääkimised.

Viimati muutis panic, 07 Märts 2013, 21:31, muudetud 4 korda kokku.
  ↑ ↓
 Eemal Profiil  

Teema: Re: pettur
PostitusPostitatud: 05 Märts 2013, 14:14 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Liitus: 19.03.2008
Foorumis: Täna
Jah, tuttav nimi: viewtopic.php?p=244893
Kuidas ta kontakteerus ja millise pettusega seekord välja tuli?

↑ ↓
 Eemal Profiil  

Teema: Re: pettur M*rlin Niit, Ev*-Mari* Niit
PostitusPostitatud: 05 Märts 2013, 14:30 
Tundmatu
kuldsesbörsis oli kuulutus maili aadressiga: sirjevoode@hot.ee
saatsin maili, millele saatis vastu telf nr 5*021380 . Edasi suhtlesime juba telefoni teel.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Märts 2013, 16:27 
Tundmatu
Liitus: 07.03.2013
Foorumis: 08.07.2013
mina ka sain petta ja olen tema ohver.olen mõelnud peak politseise minema

Viimati muutis nataljatro, 07 Märts 2013, 17:40, muudetud 1 kord kokku.
  ↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Märts 2013, 16:31 
Tundmatu
Tahtsin teada kas sa oled pördund politseise

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Märts 2013, 16:41 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
nataljatro kirjutas:
olen mõelnud peak politseise minema

Aga mida siin mõelda on- vutt-vutt susside sahinal politseisse avaldust kirjutama! Pealegi on viimasel ajal aina rohkem olnud kuulda positiivsetest lahenditest, kus inimesed on oma seadme tagasi saanud või vähemalt paigutatud nõudlejate järjkorda.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Märts 2013, 21:10 
Tundmatu
Võtsin avalduse tagasi. Isik võttis minuga ühendust ja lubas kompenseerida minule tekkinud kulutused.
Hoian Teid asjaga kursis.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Märts 2013, 15:35 
Tundmatu
Mulle ka lubati saan seda kätte aga juba on pühapäev poole saanud mitagi et homme vaatan mis hakkan tegema.Paistab et inimene nii väga ei taha teist võimalus et parandata oma vigu.

JA KASUTAB E-MAILI karinlindmagi@hot.ee

Viimati muutis nataljatro, 14 Märts 2013, 19:52, muudetud 1 kord kokku.
  ↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Märts 2013, 17:44 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Mida te tõmblete oma avalduste tagasivõtmisega?? Kui oma raha tahate näha, siis viige/jätke avaldused sisse, kui petis soovib politseiga asjaajamist vältida, siis maksab enne, kui menetlus arenema hakkab.

Muide- kui keegi tahab uskuda tema krokodillipisaraid ja siirast kahetsust, siis mõelge uuesti- veel märtsi alguses toimetas ta nii oma nime, kui ka oma tütre nime all okidokis ja pettis raha välja nagu jõud võttis!

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 13 Märts 2013, 21:06 
Tundmatu
Liitus: 13.03.2013
Foorumis: 17.04.2013
Niit Eva -Maria samuti pettis mind 07.08.2011 müües mulle kuldketti mid ma kätte ei saanud.Siis kui ähvardsin politseiga maksis raha tagasi.Eile tahtsin osta OKIDOKIST osta kuldketti ja jälle tema.Tema kasutaja okidokis KarinKarin.Olge ettevaatlikud.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 14 Märts 2013, 21:38 
Tundmatu
Tänasega on tal juba konto kustutatud.Äkki teegi uue kasutaja.Müügil oli tal kallid lõhnad,kuld sõrmus ja 11gm kuldkett.Parem karta kui kahetseda.Kett maksis 180 eurot see juba kahtlane.Kui küsisin miks nii odav vastas et raha vaja lapsega haiglase minna.Mina olen tema peale kaks korda sattunud.Telefooni teel ütles et tema saadab meili peale oma andmed kus on kirjas tema nii öeldud andmed.Lubas et võib isegi 90 eurot kohe maksta ja ülejäänud siis kui kätte saan ketti.Aga kui palusin ID kaardi koopia mulle saata oligi kõik.Lõi kartma.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

Teema: Re: pettur M*rlin Niit
PostitusPostitatud: 14 Märts 2013, 22:13 
Tundmatu
Just vaatasin Soovis ta müüb ikka seda kuldketti 11gm jä küsib 150 eurot.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 14 Märts 2013, 22:18 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Liitus: 06.05.2008
Ljudmilla .I. kirjutas:
Just vaatasin Soovis ta müüb ikka seda kuldketti 11gm jä küsib 150 eurot.

Tuled siia foorumisse, mis on VÄGA ja VÄGA Apple'i põhine ja teed endale kasutaja, et rääkida kuldketi müüjast?

Hea inimene ja Apple'i "hamster".

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 15 Märts 2013, 14:52 
Tundmatu
Selles osas inimised räägivad keda ja kuidas on petnud Niit Ev* mari*.

Viimati muutis Oliver Kadak, 05 Apr 2013, 21:34, muudetud 4 korda kokku.
ülbitsemine eemaldatud

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Märts 2013, 21:10 
Tundmatu
Liitus: 19.03.2013
Foorumis: 03.05.2013
Mul sama probleem temaga,sooritasin ostu aga pole ei kaupa ega raha :( järgmine nädal lähen avaldust politseisse tema kohta tegema.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 25 Märts 2013, 12:37 
Tundmatu
Liitus: 28.02.2013
Foorumis: 15.04.2014
Mul sama probleem antud isikuga,pakkus iPad3-e.Sai asi antud politseisse.Soovitaks kõigi,kellel selle isikuga probleeme,politseisse avaldus teha.Kuigi jah isiku paturegister on pikk.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 25 Märts 2013, 12:40 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Heinov- kas siin või mujal?

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2013, 21:33 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Liitus: 20.11.2007
Andmekaitseinspektsiooni ettekirjutuse tõttu muudetud nimed loetamatuks.
Tsiteeri:
Lp Oliver Kadak
Võrgulehe haldaja
04.04.2013.a nr 2.1-1/13/418

Ettepaneku täpsustus

Andmekaitse Inspektsiooni menetluses on M*rlin Niidu kaebus, millega ta soovib lõpetada oma isikuandmete edaspidise avalikustamise võrgulinkidel 41061; http://pildid.applespot.ee/viewtopic.ph ... 1&p=247136.

Sellest lähtuvalt on inspektsioon alustanud isikuandmete kaitse seaduse (edaspidi IKS) § 32 lõige 1 ning haldusmenetluse seaduse § 35 järgi järelevalvemenetlust, et välja selgitada, kas isikuandmete kaitse seaduses toodud nõuded isikuandmete töötlemisel on täidetud.

IKS § 21 lõike 1 kohaselt on isikuandmed mis tahes andmed tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta, sõltumata sellest, millisel kujul või millises vormis need andmed on. Antud juhul on avaldatud isiku täisnimi, tema lapse täisnimi ja isiku mobiiltelefoni number.

Anname teada, et inspektsioon ei hinda avaldatu tõesust, vaid selle avaldamise õiguslikku alust. Kõik isikuandmete avalikustamise alused on toodud IKS § 11. Antud juhul puudub isikuandmete avalikustamiseks õiguslik alus, mille täpsustamiseks andis inspektsioon ka oma eelmises pöördumises võimaluse ja mida menetlusalune ei teinud. Seega vastavalt isikuandmete kaitse seaduse § 21 lg 2 punktile 1 on isikul õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist.

Selgitame, et inspektsioon ei palunud foorumipidajal teemat kustutada, vaid muuta M*rlin Niit ja Ev*-Mari* Niit tuvastamatuteks, nt asendades initsiaalidega või jättes ainult nende eesnime. Sama kehtib isiku mobiiltelefoni numbri kohta, mida saab kajastada osaliselt.

Inspektsioon teeb ettepaneku lõpetada isikuandmete avalikustamine hiljemalt 16.04.2013. a.

Kui ettepanekule ei reageerita, on haldusorganil õigus teha sellekohane ettekirjutus.

Lugupidamisega

/allkirjastatud digitaalselt/

Kadr* Lev*nd
vaneminspektor
peadirektori volitusel
tel 6*74142

Meil ei jää muud üle kui käsku täita. Seadus on selline. Aga nii nagu ka AKI ütleb, tõesust nad ei hinda ja minu hinnagul on selgelt tegemist petturiga, kes on oma lapse sellesse kaasanud. Sellised inimesed vanemlikke õigusi minu parima arusaama kohaselt ei vääri.

Oliver K.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2013, 22:08 
Meister ★★
Kasutaja avatar
Liitus: 11.04.2010
Foorumis: Praegu
Jah,tegelikult suht kurb,et neid pettureid tuleb nn. "varjata",kuid Seadused on paraku õnneks,õnnetuseks,kahjuks üllataval kombel nende kasuks!

Eks 45aastased ole ka inimesed, mitte vana muld.

↑ ↓
 Foorumil Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 09:29 
Peamoderaator ☆☆☆
Kasutaja avatar
Memm on ka ajakirjandusse jõudnud:
http://www.ohtuleht.ee/509656
Süüdimatu sotsiopaat!

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 10:03 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Panen siia täna, nüüd ja edaspidi ka kogu kirjavahetuse, mida kodanik M*rlin Niit saadab meile. Täna hommikul tuli selline üllitis, millele ka vastasin. See on üks viisakamaid kirju.

Nii nagu allolevalt ja ka eelmistelt meilidest on aru saada, et inimene (rohkem keel ei paindu ütlema) on ka veel uhke selle üle, et teda ei ole suudetud süüdi mõista.

Juhul, kui ta ei ole võimeline aru saama, tuleb hakata nõudeid koondama ja esitada need ühiselt kohtusse. Selliste tegelaste puhul on kohtulikult mõistetud kriminaalkaristus kahjuks vältimatu. Miks lapse elu peab ära rikkuma, sellest ma aru ei saa.

Tsiteeri:

Begin forwarded message:

From: "Oliver K."
Subject: Re: Tere!
Date: 7. aprill 2013 9:54.30 GMT+03:00
To: M*rlin Niit <niitm*rlin@gmail.com>
Cc: Urmo

Kõik need ähvardused siin ja enne ei vääri ei lugupidamist ega ka vastamist.

Elus on kummaline, kui halvaks asjad võivad minna, kui valetada, varastada ja ähvardada. Laps saab hiljem aru, kuidas teda ema ära kasutas ja teeb oma otsused ise.

Ei tasu rohkem sellised asju meile kirjutada. Kogu protsess võib muutuda ebameeldivaks, kui me sellesse otsustame süveneda ja sellega tegelema hakata, sest ei ole raske nõudeid antud isikute vastu koondama hakata.

Igasugune järgmine kiri jms käivitab pöördumatu protsessi asja põhjalikuks uurimiseks.

See on viimane hoiatus minu poolt.

Oliver K.
/ sent from mobile device /

On 07.04.2013, at 8:59, M*rlin Niit <niitm*rlin@gmail.com> wrote:

Tere,

kahju, et asjad nii pidid minema, kordan, et mind pole süüdi mőistetud ja senimaani ei saa, ei tohi mind keegi kuskil petturiks nimetada !See on seadus ja nii see on. Ma ei luba igal Mallel ja Kallel kirjutada endast kui pätist. Minust vorbidakse teemasid ja need kaovad ka üsna ruttu, kui hakatske tőde välja uurima jne.

Tegin ka andmekaitsele kolmanda avalduse just, Teie leht on menetluses ja soovin, et ka minu perekonna nimi oleks muudetud ! Vähemalt alaealise lapse nimi ! Kindlasti vőtavad homme ka ametnikud Teiega ühendust uuesti. Mulle kirjutati selgelt, et Teil pole őigust selleks ja see on ka karistatav ( leht kinni ) vői trahvitav. Keegi ei palunud mind kustutada vaid väikese lapse nime. Ma poleks iial nii suure kella külge seda pannud.
Kirjavahetuse avaldamine on ka Eestis keelatud ja vaevalt andmekaitsele seegi meeldib.

Palun minu ja mu lapse perekonna nimed sama moodi tundmatuks teha. Siis vőtan avalduse tagasi ja ka kohtust, isikuandmete avaldamise kohta !
Teile vőib tunduda see ebaőiglane aga mina ei lase end laimata mitte kuskil ! Kui kellegil on pretensioone minu kohta, siis aga palun... PÖÖRDUGE EESTI POLITSEI POOLE JA LAS NEMAD OTSUSTAVAD KAS OLEN SÜÜDI VŐI MITTE ! Mis Te arvate , et nii vabalt vőib panna mjuudkui nimesid ülesse ja lahmida et ta pettis jne jne jne... Ei vői ! Selleks on vaja kohtu otsust ja ametlikku alust!

Inimesed on őelad ja mul neid ka jagub ja minust vőib iga üks kes tahes kirjutada ! Kuid ma ei lepi sellega lihtsalt

Palun püüdke mőista ja soovin ka perenime tundmatuks tegemist ja vőtan homme anmekaitsest avalduse tagasi ja ka kohtust. Andsin selle edasi ka kohtusse, kuna Te eirasite kőiki mu palveid., Rääkides veebi asjadega tegelevate uurijatega, soovitasid nad mulle seda otse joones. Uuriti koolist lapse narrimise kohta, lastekaitse arvamust ja kőike ! See rikkus ja rikuba siiani tema elu, ta käib koollis väga harva. See on Eesti mőistes hetkel laim millega sai kannatada alaealine laps, siis mul ei jäänud mujud üle. Kohus küll tegutseb kaua aga ka andmekaitse inspektsioon saab palju ära teha !

Loodan, et homme esmaspäeval saan oma avaldused tagasi vőtta ja kaunist päikeselist pühapäeva !

Oliver K.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 10:11 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Siin tunnistab inimene esimeses lõigus, et on ka reaalselt petnud inimest
Tsiteeri:
From: M*rlin Niit <niitm*rlin@gmail.com>
Subject: Tere!
Date: 19. märts 2013 6:42.13 GMT+02:00
To: admin@applespot.ee

Tere,

olen kirjutanud juba pikalt ühele modele aga mingit tulemust see ei anna.
Ka selle teemaalagataja on ammu kirjutanud TeiLe ja palunud maha võtta minu või siis mu alaealise lapse andmed ! Mul temaga jua ammust aega asjad korras ja talle 100 korda tulusamalt !
Olen pöördunud ka andmekaitse inspektsiooni ja nad peaks ka Teiega ühendust varsti võtma, kuna mind pole kuskil süüdi mõistetud, seega ei tohi ka minu nime M*RLIN NIIT avalikult esitada! Vähemalt minu lapse EV*-MARI* NIIT, kes on 1*a ja käib koolis. Meie kooli sotsiaalpedagoog ka sekkus, pöördus Tartu Lastekaitse poole, kuna Ev*-Mari*t narriti koolis ja ta jooksis kaks korda nuttes ära, hulkus päeva linna peal. Tunnistuse järgi enne vaheaega ta keeldus minemast, kuna teda narritakse.
Kuidas saab nii, et keegi teeb konto ja muudkui laob nimed ülesse. Ma võin sama hästi kirjutada et ostsin tollelt ja sellelt ja muudkui mustan ! Kes tõestab, kus on tõde ?
Ja nagu 1 moderaator Teil seal ka kirjutab, siis Teil on apple leht, mis kuradi keti jama seal on ? Teil on apple põhine leht, minul pole sellega midagi pistmist !

Eesti Politsei ja kohus peaks selliste asjadega tegelema ja mina ennast mustada ei luba !
Saadan Teile ka koheselt Politsei poole pöördumise kirjad, vastused, andmekaitse kIrjad ja ma pean tõesti ka kohtu poolt ai paluma, et mu laimamine lõppeks :(

Kohtus pole mind süüdi mõistetud ja kui kellegil on probleeme, palun mingi andku politseisse !

Palun võtta minu M*RLIN NIIT ja mu alaealise lapse nimi EV*-MARI* NIIT maha !

Ma ei taha vaielda jne aga saage ometi aru, et asjad ju nii ka ei käi, et keegi kuskilt tule, et oi Ev*-Mari* Niit pettis mind !

:(

Lugupidamisega,
M*rlin

Oliver K.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

Teema: Re: PETTUR M*rlin Niit
PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 11:16 
Foorumlane
Liitus: 24.12.2007
Foorumis: 31.05.2014
Masendav, kõik laimavad ja mustavad.
Tegelikult on tütrest kahju, et peab sellises kodus ja sellise emaga üles kasvama.
Tänu sellistele "inimestele" on minu liigsete asjade müük ka läinud tagasi tasemele käest-kätte.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 11:56 
Admin ☆☆☆
Kasutaja avatar
Meil on siin selge plaan, kuidas lahendada selliste isikute vältimine ost-müük protsessis, ent see võtab aega.

Oliver K.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2013, 13:13 
Foorumlane
Kasutaja avatar
Liitus: 01.04.2008
Foorumis: Eile
Ma loodan, et antud proua loeb seda. Üks mõttetera sulle. Mida külvad seda ka lõikad, karma seadus lihtsalt. Loe seda ja see on sulle abiks edaspidi.

↑ ↓
 Eemal Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 31 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kes on foorumil

Fännid foorumit lugemas: Registreeritud fänne pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis faile

Hüppa:  

© applespot Apple User Group. Kõik õigused reserveeritud, loata/viitamata kopeerimine keelatud.
applespot.ee kujunduse on loonud Midnight Phoenix ja N.Design Studio, täiendatud Kuldari & Oliver K. poolt
applespot.ee mootoriks on phpBB © 2000-2012 phpBB Group. Mootorit jooksutab Zone